1. Home
  2. /
  3. Listová hnojiva

​Dejte půdě to, co potřebuje. S kvalitními listovými hnojivy spolehlivého výrobce

Pravidelná výživa půdy a ošetření kvalitními hnojivy jsou důležitým úkolem každého zemědělce. Půdu je třeba pravidelně vyživovat tak, aby její plodiny pro nás byly co nejužitečnější a pěstování co nejefektivnější. K tomu slouží kvalitní zemědělská hnojiva, která však ovlivňují rostliny a půdu pouze v pozitivním směru.

V nabídce firmy Biosfor naleznete vícesložková i jednosložková vysoce koncentrovaná hnojiva českého výrobce Chemap Agro. Tyto přípravky slouží pro odstranění deficitů jednotlivých složek půdy. Je proto třeba vybírat pečlivě a dle potřeb země i pěstovaných plodin.

Jsme prodejcem spolehlivého výrobce Chemap Agro a vytvoříme vám nabídku na kvalitní hnojiva.

Listová hnojiva

Tajemství kvalitních listových hnojiv

Koncentrovaná kvalitní hnojiva pozitivně ovlivňují vlastnosti půdy a dodávají jí potřebné látky a minerály. Předem doporučujeme provést rozbor půdy, který vám poskytne důležité informace o živinách v zemi. Podle těchto výsledků je možné vybírat hnojiva s nedostatkovými minerály a složkami.

Naše nabídka hnojiv pro hnojení na list zajistí vaši skvělou úrodu

Lister

Dejte svým rostlinám to nejlepší. Jednosložková a vícesložková hnojiva Lister dokážou například odstranit deficit mědi nebo manganu v půdě a doplnit rostlinám železo. Tato prémiová výživa se dle návodu může aplikovat přímo na list. Hnojiva Lister pokryjí nároky na příjem živin plodin, jako je například mák, okopaniny nebo jarní a ozimní obiloviny.

Lister Komplex

Lister komplex jsou kombinovaná vícesložková chelátová hnojiva. Vyživí olejniny, jako je řepka, mák nebo slunečnice i obiloviny, jako je ječmen či oves.

Folit

V naší nabídce prvotřídních hnojiv Folit najdete listová hnojiva s obsahem důležitých živin pro správný růst plodin a pokrytí jejich zvýšených nároků na příjem určitých látek.

Borostim

Listové hnojivo Borostim je určeno pro zvýšení výnosu i kvality semen a rostlin.

Aktifol & Polyfol

Kombinovaná, nechelátová listová hnojiva Aktifol & Polyfol slouží k odstranění nedostatku hořčíku v citlivých růstových fázích.

Použití hnojiv

Přečtěte si, jaké jsou možnosti využití hnojiv pro některé z hlavních zemědělských komodit.