1. Home
  2. /
  3. Technické přípravky

Technické přípravky pro delší životnost zemědělských strojů

Technické přípravky výrobce Biosfor jsou využitelné zejména v zemědělství, kde díky svému unikátnímu složení dokážou zajistit perfektní údržbu strojů či ostřikovačů. Naše firma je ryze českým výrobcem technických přípravků, regulátorů růstu rostlin a dalších látek potřebných v zemědělství. Všechny naše produkty jsou chráněné patentem a pyšní se označením Český výrobek.

Naše přípravky jsou ekologické a šetrné.

Proč používat technické přípravky Biosfor

Vynikající výsledky v testech

  • Srovnávací pokusy na akreditovaných pracovištích ukázaly, že v porovnání s konkurenčními přípravky vykazují produkty Biosfor lepší výsledky

Šetrnost produktů k přírodě

  • Naše technické přípravky jsou netoxické. Proto je lze využívat ve všech typech zemědělství. Označení Segrol NF je zkratkou pro Nature Friendly (šetrný k přírodě)

Delší životnost strojů

  • Katrion i Sagrol NF jsou produkty, které optimálně ošetří a vyčistí nejrůznější zemědělské stroje a ostřikovače. Zároveň zajistí jejich delší životnost

Čističe a prostředky pro údržbu zemědělských strojů

Katrion i Sagrol NF jsou produkty, které ošetří nejrůznější zemědělské stroje a ostřikovače. Rovněž je zakonzervují a zajistí jejich delší životnost. Výhodou našich technických přípravků je zejména jejich šetrnost k životnímu prostředí. Skvělých výsledků dosahují díky bourání chemikálií, které by stroje rychle poškodily. Všechny produkty Biosfor byly testovány na akreditovaných zkušebních pracovištích, kde se ukázal jejich nezanedbatelný a velice pozitivní vliv.

Technické přípravky pro zemědělské stroje - Sagrol NF

Sagrol NF

Přípravek pro bezpečné čištění postřikovačů a ostatní zemědělské techniky.

Technické přípravky pro úpravu vlastností vody - Katrion

Katrion

Přípravek pro úpravu vlastností vody.