1. Home
  2. /
  3. Listová hnojiva
  4. /
  5. Jednosložková plně chelátová hnojiva...

Jednosložková plně chelátová hnojiva Lister

Dejte svým rostlinám to nejlepší. Jednosložková a vícesložková hnojiva Lister dokážou například odstranit deficit mědi nebo manganu v půdě a doplnit rostlinám železo. Tato prémiová výživa se dle návodu může aplikovat přímo na list. Hnojiva Lister pokryjí nároky na příjem živin plodin, jako je například mák, okopaniny nebo jarní a ozimní obiloviny.

Proč hnojiva Lister

  • zajistí rychlý příjem potřebných živin
  • dobře se rozpouštějí
  • je možné je mísit s přípravky na ochranu rostlin a další výživou

Jsme hlavním prodejcem produktů Chemap Agro, rádi vám vytvoříme nabídku.

Lister Zn 150 WP, 80 SL

Cheláty zinku k aplikaci na list určené k odstranění deficitu zinku v půdě a k pokrytí zvýšených nároků na příjem zinku některými plodinami, zejména kukuřicí, mákem, jarními i ozimými obilovinami a okopaninami.

Určení: kukuřice, mák, jarní obiloviny, ozimné obiloviny, okopaniny

Lister Cu 150 WP, 80 SL

Cheláty mědi (formulace WP i SL) k aplikaci na list určené k odstranění deficitu mědi v půdě a k pokrytí zvýšených nároků na příjem mědi některými plodinami, zejména jarními i ozimými obilovinami, kukuřicí a okopaninami.

Určení: jarní obiloviny, ozimé obiloviny, kukuřice, okopaniny

Lister Mn 130 WP, 80 SL

Cheláty manganu k aplikaci na list určené k odstranění deficitu manganu v půdě a k pokrytí zvýšených nároků na příjem manganu některými plodinami, zejména jarními i ozimými obilovinami, okopaninami, ovocnými dřevinami a některými druhy zeleniny.

Určení: jarní obiloviny, ozimé obiloviny, okopaniny, ovocné dřeviny, některé druhy zeleniny

Lister Mo 80 SL

Chelát molybdenu k aplikaci na list určený k odstranění deficitu molybdenu v půdě a k pokrytí nároků na příjem molybdenu některými plodinami, zejména některými druhy zeleniny, luskovinami, pícninami a intenzivně pěstovanými obilovinami a olejninami.

Určení: zelenina, luskoviny, pícniny, intenzivě pěstované obiloviny, olejniny

Lister Fe 130 WP, Fe Plus 150 WP, 80 SL

Cheláty železa k aplikaci na list určené k odstranění deficitu železa v půdě, chloróz a k pokrytí nároků na příjem železa některými plodinami, zejména vinnou révou, ovocnými dřevinami a některými druhy zeleniny.

Určení: vinná réva, ovocné dřeviny, zelenina

Lister Co 130 WP, 50 SL

Cheláty kobaltu k aplikaci na list určené k odstranění deficitu kobaltu v půdě a k pokrytí nároků na příjem kobaltu některými plodinami, zejména pícninami a liskovinami.