1. Home
  2. /
  3. Zakázková výroba

Zakázková výroba hnojiv, stimulátorů a dalších přípravků pro drobné zemědělce i velké podniky

Firma Biosfor svým zákazníkům nabízí speciální zakázkovou výrobu v oblasti zemědělských produktů, ekologických technických přípravků a nejrůznějších domácích čistidel. Všechny naše stimulátory růstu a jiné výrobky jsme schopni zajistit ve velice rychlé době a téměř v jakémkoliv množství. Následně zboží zabalíme dle přání zákazníka.

Naše přípravky jsou testovány na akreditovaných zkušebních pracovištích, kde dlouhodobě vykazují nezanedbatelný až výrazně pozitivní vliv na výnos zemědělských plodin. Srovnávací pokusy vykazují obvykle lepší výsledky, než konkurence.

Požadavky zákazníků jsme schopni vyřešit do tří dnů.
Přejete si vypracovat nabídku?

Proč důvěřovat právě nám

Firma Biosfor je ryze českým výrobcem nejrůznějších regulátorů růstu rostlin i dalších pomocných látek pro zemědělství. Vyrábíme pouze atestované přípravky, které se pyšní označením Český výrobek. Našim zákazníkem jsou zemědělské podniky s menší i větší plochou orné půdy i drobní zemědělci a samostatně hospodařící rolníci.

Jsme schopni rychle a pružně reagovat na individuální přání našich zákazníků. Naše zakázková výroba slouží menším i větším zemědělským podnikům.

Nevíte si rady s chemií? Poradíme vám!

Poskytujeme navíc poradenství v zemědělské chemii. Jsme schopni dle vašich požadavků přizpůsobit výrobu a individuálně reagovat. Konkrétní cena zakázkové výroby se v tomto případě odvíjí od použitého obalu a od požadovaného množství.