Rady a články pro zemědělce

Proč mořit osivo přípravkem M-Sunagreen

Osiva obilovin je třeba upravovat nejen po stránce fungicidní a insekticidní ochrany, ale také z pohledu účinné stimulace. Stimulátor M-Sunagreen je v tomto směru nejen prvním komerčně úspěšným přípravkem na trhu, ale také nejvíce prověřeným a stal se již standardem u mnoha pěstitelů.

Stimulátor M-Sunagreen pomáhá k mohutnému kořenu rostlin

V rámci změny klimatu se postupně mění postupy pěstování základních plodin. Kroků, jak eliminovat přísušky a nerovnoměrné rozmístění srážek v rámci pěstitelské sezóny, je celá řada. Jedním z účinných a velmi jednoduchých kroků je změna nároků na kvalitu a úpravu použitého osiva. Aplikace stimulačních látek a živin přímo na osivo se postupně stává standardem. Přečtěte si, jak pomáhá stimulátor růstu a vývoje rostlin M-Sunagreen k mohutnému kořenu. 

Stimulační moření obilnin, základ pro vysoký výnos

M-Sunagreen dosahuje ze všech přípravků k moření nejlepších dlouhodobých výsledků. Přesvědčte se.

Stimulační moření a následná práce s porostem obilnin

M Sunagreen + Sunagreen navýší konečný výnos pšenice a ječmene a omezí škody způsobené nepříznivými vlivy.

Jak už jste si u nás mohli přečíst, s přípravkem pro listovou výživu a stimulaci růstu M-Sunagreen lze dosáhnout skutečně vynikajících výsledků sklizně. Porosty pšenice a ječmene mořené ve stimulátoru M-Sunagreen totiž dokáží lépe čerpat živiny a vodu z půdy, a díky tomu mají mnohem rozvinutější kořenový systém. Produkují také více růstového homonu cytokininu (v kořenových špičkách), který má vliv na lepší odnože a hustší porost.

Ošetření a stimulace v jednom: M-Sunagreen

Prvním krokem systému stimulace je nejen fungicidní ochrana, ale i stimulace růstu.

Listová výživa a stimulace

Seznamte se s novým systémem listové výživy a stimulace od společnosti Chemap Agro.

Kde lze využít Sunagreen?

Zavedený stimulátor růstu a vývoje rostlin Sunagreen je určen k optimalizaci počtu produktivních odnoží obilnin. Výrobky Biosfor mají patent a označení Český výrobek.

Bohatší sklizeň jarních obilnin

Moření osiva a listová stimulace rostlinným přípravkem M-Sunagreen.